Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, Single Mode, LC Zoom

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, Single Mode, LC

TL-SM311LS

TP-LINK

145,33 lei TVA inclus

in stoc

Stoc limitat!

Garantie24

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrieti un comentariu

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, Single Mode, LC

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10 km, Single Mode, LC

Produse similare