Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche Zoom

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B

TL-SM321A

TP-LINK

260,79 lei TVA inclus

in stoc

Stoc limitat!

Garantie24

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

Scrieti un comentariu

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B

Modul TP-Link, Mini-GBIC SFP to 1000BaseBX-U, Bi-Di, WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm, 10km, Single Mode, LC. Se foloseste in pereche cu TL-SM321B

Produse similare